| anonim_4396 a întrebat:

Ce se poate înțelege despre un băiat care ii face sex oral iubitei lui fără sa i ceara ceva in schimb? Decât sa se simtă ea bine

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce trebuie sa se inteleaga ceva?
E absolut normal intr-un cuplu normal in timpul sexului sa vrei sa oferi placere partenerului.

| Goete a răspuns:

Astepti sa te laudam?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu trebuie sa se inteleaga nimic, fiindca este alegerea lor, daca fac sex oral sau altfel.
Pentru atat lucru nu te ridica nimeni pe piedestal si nu-ti da premiu, fiind o actiune intima, care de obicei se discuta doar intre partnerii de sex.