| candycane16 a întrebat:

De ce un baiat nu-i permite iubitei sale sa-i faca sex oral, dar ii permite fetei cu care nu are nimic, nici sentimente?

7 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Oare de ce?! chiar! - daca e curat, si nu are nimic problematic acolo! sau ii e frica sa nu termine imediat, si nu te vaputea feri, sau nu vrea sa riste sa il respingi, daca gustul de albus de ou nu iti va placea!

Oricum, iti dai seama ca esti unicat?! majoritatea se plang de situatia inversa!

Cand nu tii la cineva, si o faci sportiv, sau doar experimental, sau pur si simplu ca iti place, asta e! asa cum unora se poate sa nu le placa, altele adora si facutul si inghititul!

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Pentru ca pe iubita o saruta si e putin nasol sa puna gura acolo si dupa aia la buzele lui. Si pentru ca are sentimente fata de ea. Iar fetei pe care n-o iubeste ii permite deoarece nu-i pasa de ea. Nu ti se pare logic? Puup.

| Elyxx a răspuns:

Sunt 2 variante

1) poate o respecta pe iubita lui si nu vrea sa'i faca asta

2) e un profitor, vrea sa para gen gentalmen cu iubita si animal salbatik cu... fata pentru care nu simte nimicwinking

| Axel_9404 a răspuns:

Nutongue de ex eu nu i-as permite fetei sa'mi facatongue nu i-as permite unei pers la care nu tintongue sa nu mai zic de persoana iubitahappy asta e parerea meahappy

| Mihaelutsaa a răspuns:

Omule, tine la eawinking
Altfel ar fi profitat de ea
si i-ar face.oh go on
Pnm.sunt fata, n-am facut nimic niciodata :d da' din cate stiu de la celelalte fete oh go on
Unele sunt luate de proate pentru ca aceepta sa-i faca oralul baietilor tongue

| voice a răspuns:

Sunt multe cupluri care se iubesc si fac asta
nu e o regula
mai de graba tine de fiecare

| Maxinan a răspuns:

Nu-l lasa respectul fata de iubita