| Alaanonim2k20 a întrebat:

Este un gest urat ca un baiat sa ii ceara voie iubitei lui sa il lase sa suga sanii?

Răspuns Câştigător
| Ofiintă a răspuns:

Nu este un gest urât. Depinde în mare măsură de felul în care apreciază tipa respectivă. Unora le place, altora mai putin. În orice caz, tine de intimitate, drept pentru care nu există restrictii de acest gen.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu. Doar daca ii place si sa ai ce suge.

| Cristina788 a răspuns:

Nu trebuie sa ii ceri voie, este un lucru bun dar mai ales romantic

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Tu esti prost s-au te prefaci.

| TheGentleman a răspuns:

Da. Așa e frumos să-i ceri voie. Învață și reține zonele spațiului personalwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta este noul troll laughing)) De ce sa-i ceri voie? Treci direct la treaba domnule!

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Atata timp cat este iubita ta sa ii ceri voie nu mi se pare gest urat, acum ramane la decizia fetei respective daca vrea sau nu.

| Bozgi200 a răspuns:

Nu trebuie sa ii ceri voie. Fă-o si daca nu ii place iti va spune.

| ItIsAlright a răspuns:

Nu e un gest urat, dar nu prea se intreaba chestia asta. Ar trebui sa faci asta cand consideri ca e ok. Ca nu cumva sa ai surprize si sa nu vrea ea asta.