| Andrey_Ciprian_1994 a întrebat:

Vreau sa i fac sex oral iubitei mele, cum se procedează? laughing) fără hate

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Acceseaza niste filme pentru adulti si in mod sigur ve vedea care este modul corect de a proceda incat sa-ti ''termini'' iubita. big grin

| JustStitch a răspuns:

Sa ma anunti dupa ce-i faci sa vb ceva

| al3ks a răspuns:

Nu fi direct.
Începe cu gatul sânii abdomenul. În timpul ăsta te mai jocî cu degetele pe pisica încât sa se încălzească.
Și cobori ușor ușor.
Oricum o sa Îți vina de la sine ce trebuie sa faci acolo. E ca un fel de mozol.
Și nu îi face dacă nu îți face și ea happy

| NRazvan a răspuns:

Incepi si tu cu saruturi de la gat, la sfarcuri dupa pe burta si te duci tot mai jos. Nu-i lua veverita direct in dinti, sarut-o pe langa si la un moment dat haț ii dai o limba pe clitoris. Nu te avânta catre gaura cu limba, pastreaza-te sus la clitoris si in vreo 4-5 min o s-o dai gata.

| BVRNOUT a răspuns:

Hate,Hate,iti dau cu HATE.Atat de prostavan esti incat nu stii sa-i dai limbi?