| orbit0max a întrebat:

Ce sex va place cel mai mult sa practicati, si de ce? Da

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| IonutAxi a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floor Lol ma ady rolling on the floor tare

| athos01 a răspuns:

Sex oral urmat de sex normal, asa mi se pare mai excitant

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Sex in zbor.
Sa iti explic cum faceti.
Deci va strecurati pe pista si cand vedeti un avion ca pleaca va suiti repede pe aripa. Iar cand ajungeti pe la 2000 3000 de metri altitudine sariti (dar nu trebuie sa aveti parasute ca nu mai e amuzant)

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Sexul sub pat si in dulap. dar vezi ca praf sub pat sa nu te murdaresti

| Tzuna a răspuns:

Prima si prima data incep cu pozitia misionarului, cel care incepe de jos si urca pana sus fiind el deasupra, dupaceea mai schimbam pozitia, ea deasupra si cu fata si cu spatele, dupa aia culcati ca si cu neam tine in barte...si pe urma dupa tot imi place un sex oral, sau sa se unceapa cu sexul oral

| Zacram a răspuns:

Disperat >.