| anonim_4396 a întrebat:

Ce simte un barbat cand ii vine sa faca sex, dar vrea sa se abtina? Ce se intampla inauntrul corpului? Dar daca e virgin ii mai vine?

Răspuns Câştigător
| LucianP a răspuns:

Pai cum sa zic, se face fierbinte la propriu, nu conteaza daca e virgin sau nu, daca se abtine o sa aiba o durere in zona testiculeleor, dar se rezolva manual big grin

3 răspunsuri:
| Alyn4U a răspuns:

Ce simte? Sa iti zic sincer... o tentatie extrem de mare pentru sex ( deoarece este una dintre cele mai mari placerii). Poti sa te abti dar nu la infinitrolling on the floor

| SyMpL3 a răspuns:

What the?rolling on the floor

| xVio a răspuns:

Dp ati dai seama barbatu vrea sa fac sex cand al tenteaza o fata frumoasa sau an sutein si slip sau asa cceva de genu atunci ati dai seama