| intrebare07 a întrebat:

Daca un barbat merge la ginecolog se poate in vreun fel sa se demonstreze ca e virgin (rog seriozitate copii de 10-17ani sa se abtina)

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Barbatii nu merg la ginecolog (sau ginecologul, niciodata, nu consulta barbati). De altfel, reiese clar din numeole specialitatii.
Virginitatea unui barbat nu poate fi, in nici un fel demonstrata, de nimeni.

| neutrino a răspuns:

Sa inteleg, din intrebarea ta, ca tu ai sub 10 ani?

| Fatamuntilor a răspuns:

Scuze,dar nu pot abtine sa nu rad laughing.
La ginecolog, merg doar femeile!

| Andrei258 a răspuns:

La ginecolog merg numai femeile noi barbatii mergem la urolog si in urma examinarii sa constata daca un barbat mai e sau nu virgin o noaptem frumoasa

| SorinTudor a răspuns (pentru Andrei258):

Ce examinare crezi ca-ti face sa vada daca esti sau nu virgin? ma scuzi de intrebare laughing cocselu arata la fel si la "Virgini" si la "taurasi" rolling on the floor