| aicha_4910 a întrebat:

Ce simti cand faci se anal? Plsss vreau raspunsuri daca puteti happy...

Răspuns Câştigător
| вяυηєтα a răspuns:

Buna. Sa-ti fac eu un rezumat: baiatul- placere, deoarece anusul este mai stramt decat vaginul; iar fata... doar durere... Asa ca nu exista o parte buna pentru fatasad

| Biancaaandreea a răspuns (pentru вяυηєтα):

Placere pe naiba ca si eu am facut si e naspa doare jos de mor si imi vine sa fac treaba mare intr una

12 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Nu incerca la o varsta prea frageda. Experienta partenerului este si ea importanta, ca si maturitatea ta. Si senzatia poate diferi de la o persoana la alta, dar in adolescenta fii sigura ca vei prinde renume in scurt timp si sunt mai multe sanse sa fie o experienta neplacuta. Cand vei avea o relatie stabila si veche de minim un an, cu un partener in care ai incredere si stie sa fie delicat cand vei avea nevoie, atunci poti incerca sa vezi cum e.

| Sara a răspuns:

Nu simti nimic. E neigienic, dureros cu tot cu lubrefianti, nu recomand, dar mnah, curiozitatea asta. Cazul meu, asteapta si alte rasp.

| unione a răspuns:

Placere, dar de la a 2-3-a incercare, foloseste lubrifiantul
da, sara, e lubrifiant, nu lubrefiant

| GdX a răspuns:

De ce nu incerci, pentru ca trairile nu poti fi exprimate in cuvinte. Poate cineva simtre cumva altul altfel.

| SnicK a răspuns:

Ca si cum te-ai KAKA, doar ca simti ca iti intra nu iti iese.

| adiuca a răspuns:

Simti placere de 2 ori pentru ca te exciti si in pasarica si in fund datorita peretelui ala care comunica si cu vaginu si cu fundu e peretele despartitor care are ff multe terminatii nervoasewinking pana intra toata doare si e nasol

| adiuca a răspuns:

Mie imi place mai mult in fund iar lu gagicumeo si mai multhee hee) nu o facem ff des pentru ca am inteles ca mai tarziu voi avea probleme, t ca muschii o sa se lase si o sa fac caca pe mine si n-o sa mai pot sa tin chatterbox o fi no fi om vedea dar e chiar tare mie imi place, suntem de 3 ani impreuna si suntem niste nebuni facem toti dracii :X:X

| costisefu a răspuns:

Exista un forum care promite multe: www.anal-sex.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer mie mi-a placut big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici un raspuns bun, dupa parerea mea :http://www.anal-sex.ro/content.php? 377-E-vreo-placere-ca-femeie-sa-faci-sex-anal&s=3a8a7b84b2a7ab0f0ce74bd8067abd5d&

| Zohann a răspuns:

Iti spun sigur big grin NU INCERCArolling on the floor e doar durerebig grin
daca tu chiar vrei sa vezi cum e folosesteti manarolling on the floor