| icejumper a întrebat:

Cum e cand faci sex anal? Cum te simti? te indragostesti?

6 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Pentru care impinge, oarecum este ok happy, dar de partea cealalta nu-i ok de loc! o doare! ori cat ai lubrefia tot doare.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu stiu...dar cu siguranta e durereos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea ta e aiuristica, lasa-ma sa te lamuresc putin. Deci unii oameni fac sex din placere altii nu pot face sex daca nu au sentimente(majoritatea sunt femei) iar daca fac s-ar putea sa regrete toata viata lor pentru ca ''le-a atins unul pe care nu il iubeau''. Daca nu cunosti persoana iar acea persoana are chef de sex trebuie sa existe o atractie pentru practica orice tip de sex nu numai anal, wtf... incearca si un oral, hmm. Tu ca baiat ai senzatia de a impinge, prima data folosesti un lubrifiant calumea. Trebuie sa o exciti la maxim ca sa nu o doara, chiar si atunci doare dar da' cum ai spus probabil daca te indragostesti o sa mearga mai calumea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite aici,
http://www.unica.ro/......-9016.html
Te pup!

| Anaid69 a răspuns:

Sa te indragostesti nu ai cum. E placut dar poate sa fie si dureros daca nu este lubrifiere corecta si rabdare.