| DorelSudoru a întrebat:

Ce simtiti cand fumati?(tigari, tutun)Va relaxeaza? De ce fumati?
(scuze ca va inteb pe voi dar eu nu pot sa incerc, o mica boala de plamani minoralaughing)(scuze categoria)

5 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Da,te relaxeaza insa daca esti la inceput te ia un pic ameteala dar dupa te obisnuiesti, iar corpul tau va cere din ce in ce mai mult

| Alișa00000000000 a răspuns:

Asa cum a spus si blabla...te relaxeaza dar te poti inbolnavii din cauza lor straight face. crede`ma si eu am fumat si numai puteam sa respirlaughingsi de atunci m-am lasati si acum ma simt mult mai bine fara ele

| Negative a răspuns:

Pai,eu am incercat doar cateva tigari, nu vedeam rostul...pur si simplu nu ma relaxa, nu ma satisfacea cu nimic...deci nu am continuat

| UndeadEnigma a răspuns:

Simti asa o adrenalina si te simti bine, dar daca esti la inceput o sa iti fie ameteala.