| anonim_4396 a întrebat:

Ce simtiti cind faceti sex cu prezervativ? alta este cind simti peretii vaginului pe glandul tau, sa simti cum te stringe si te elibereaza de placere, nu-i asa?

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Sa inteleg ca intr este pentru baieti, dar iti voi raspunde si eu: am senzatia ca este un vibrator happy.

9 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Ce simti atunci cand un copil iti spune "Tati" si tu ai 18 ani?

| daniDeeDee a răspuns:

Nu folosesc prezervativul. happy

| nekane a răspuns:

Diferente exista, e clar, e normal, dar nici nu vreau sa ma gandesc la riscurile asumate.Sunt multi adolescenti si adulti care nu iau in calcul varianta bolilor cu transmitere sexuala ori posibilitatea unei sarcini nedorite.Sunt de parere ca prezervativul este cea mai buna protectie.

| Sniper a răspuns:

Este totusi o mare diferenta laughing
Da tu nu ai facut-o niciodata cu prezervativ?

| anutza1991 a răspuns:

E naspa cu prezervativlaughing

| piovra a răspuns:

Aproape aceeasi placere ca si fara prezervativ, dar e mult mai sigur cu prezervativ daca nu vrei sa iei vreo boala cu transmitere sexuala sau sa o lasi insarcinata pe fata. Deci...alegerea ta! Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal ca e mult mai frumos sa faci sex fara prezervativ... dar, din cauza bolilor, frica ca ai sa o lasi gravida...acestea te imping sa folosesti prezervativul.Deci folositi prezervativul daca nu vreti sa va treziti cu surprizewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai frumos si mai senzual fara prezervativ, dar cu el este mai sigur, nu risti nimic decat sa se rupa.hee hee si sa ramai insarcinata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 17 ani si prietena mea ia anticonceptionale e mai bine fara prezervativ! dar daca stam sa ne gandim riscurile sunt mai mari...