| miranda16 a întrebat:

am si eu o intrebare, penisul odata introdus in vagin trebuie sa frece peretii vaginului pentru a simti placere sau cum?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA. Fiindca de fapt in realitate, nici nu se poate produce altfel, deoarece intotdeauna va apare o frecare care va provoca o senzatie de placere/satisfactie resimtita mai mult sau mai putin intensa si excitanta chiar si in cazul in care vaginul poate sa ajunga in situatia de a fi foarte largit (galeata big grin ) din diferite motive. Sanatate!

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da, intrand si iesind, dar exista diferente de receptare a placerii specifice, care provin atat din experienta dobandita anterior, cat si de calitatea genetica a tesutului peretilot vaginali. Mai conteaza si calitatea preludiului, afectiunea si atractia fata de partener, etc.
De aceea unele pot ajunge la orgasm in 3 minute iar altele in 20-30 de minute, sau mai mult.

| Violleta2022 a răspuns:

Da! Penisul trebuei sa fie destuld e gros ca sa se ferce de peretii vaginuli provocand placere si orgasm.
De altfel, este bine stiut ca, un penis subtire, nu va putea satisface vaginal si produce orgasm.

| Emilian65 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cu cat se freacă mai mult, cu atât plăcerea creşte iar orgasmul se apropie. Dacă vrei să controlezi partida mai bine, urcate peste şi bag-o incet in tine, apoi frecate din fund in toate directiele dar încerca sã no laşi să iasă din tine,, e terminat in nu mai mult de 3 minute

| ShamelessQboy a răspuns:

Tu chiar nu te-ai masturbat niciodată?
Cred ca la voi la fete, tot clitorisul este punctul forte.
Vrei detalii explicații..in privat.

| Andrei258 a răspuns:

Subscriu nici macar 3 minute mai putin