| LupuDeu a întrebat:

Ce solutii imi puteti da, sau sfaturi, pentru a rezista mai mult cand fac sex? Preludiul este de 5 10 minute dupa care actul in sine cam 7 minute, dar iubita mea uneori tot nu are orgasm. Tin se mentionez ca la preludiu intra si oral. Fara jigniri.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Prelungirea preludiului mult mai mult, sau executarea unui petting prelungit pentru a produce o excitarea mult mai intensa a iubitei. De asemenea fiecare partida de sex sa aiba minim 2 reprize sau chiar 3 de fiecare data.Doar procedand astfel vei putea spera ca fiecare repriza de sex sa dureze mereu mai mult Succes.

| LupuDeu explică (pentru corbulalbrosu):

Cand te referi la 2 sau 3 reprize mai exact la ce te referi? ca eu banuiesc ceva si as putea ca am 2 reprize. te referi la faptul ca dupa ce ejaculez eu, sa continui? (daca da, sa stii ca eu continui)
si mersi mult

| corbulalbrosu a răspuns (pentru LupuDeu):

Exact, partida de sex sa nu se termine dupa prima ejaculare, aceasta sa continue dupa o scurta pauza, cu alte 1-3 noi contacte sexuale, deoarece doar asa vei reusi ca in timp sa acumuzezi suficienta experienta si sa dobandesti capacitatea de a-ti controla si coordona ejacularea. Succes

| Atlas33 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Sa poti ajunge la performanta asta iti trebuie neaparat Sofia vergara.