| Sara2 a întrebat:

Ce stiti despre prezervativele durex extra safe? e adevarat ca contin spermicid si daca ramane lichid preejaculator in exteriorul prezervativului sau daca se sparge si partenerul nu ejaculeaza esti protejata de sarcina?

1 răspuns:
| SweetCandy a răspuns:

Prezervativ din latex puţin mai gros, lubrifiat suplimentar. Pentru cei care vor să fie absolut siguri.
Doar pentru că vrei să staţi fără griji, nu înseamnă că vrei să sacrificaţi confortul – iar cu Extra Safe nu trebuie să faceţi acest sacrificiu