| cristi2415151 a întrebat:

Ce subiecte de discutie aveti cu prietena, si pe mess.si asa cand va plimbati?

Răspuns Câştigător
| IrimieRaluca a răspuns:

Amintiri din copilarie, din liceu, din facultate, ce am mai auzit/vazut in ultimul timp, discutii mai serioase administrative (cum rezolvam ceva, care sunt prioritatile), discutii despre evolutia relatiei, discutii filosofice, despre parintii mei, despre parintii lui, ce probleme am eu, ce probleme are el... Intamplari amuzante, bancuri, etc. Depinde de moment si de starea de spirit.