| Andrew30 a întrebat:

Ce subiecte sa abordez cand vb cu o fata?
Nu mai am nici o ideea ce sa vorbim.

8 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Despre menstruaţie şi perioada fertilă, cum face corbulalbrosu şi are atâta succes.

| RAY a răspuns:

Tarife,cand vrei sa o facem,cum vrei sa o facem,facem pozitii noi,vb serios daca vei vi baiat cuminte vei vi mereu in freindzone,daca ai fi badboys nu ai fi pus aici intrebarea, ce sa vb cu o fata, daca nu atragi fizic nu se uita la tine si daca esti timid, pampalau, fricos etc majoritatea daca ai banii ei vb pentru tine in fine nu ai ce sa vorbesti mult, multa bafta la pierdut timpul

| albul96 a răspuns (pentru RAY):

Da, numai ca mai pe ocolite.

| RAY a răspuns (pentru albul96):

Adica sa o pacalesti e aiurea man, fi sincer cu tine insuti in ceea ce vrei/isi doresti, ce varsta ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu vine totul de la sine mie mi se pare inutil totul. Cand esti cu o persoana pe aceiasi lungime de unda te apuci fara sa iti dai seama sa discuti si 3-5 subiecte diferite in acelasi timp, sau doar mie mi se intampla asa? laughing

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, in primul rand fii tandru atunci cand vorbesti cu o fata, spune-i ceea ce simti. Vorbeste despre ceea ce ii place ei, despre hobby-urile ei, despre tine, daca ar fi deschisa sa aiba o relatie, eventual le poti invita si la un suc.

| Cσcσ a răspuns:

Incearca sa o cunosti, sa stii ce-i place si ei. Asa o sa-ti fie mai usor.
De exemplu, o poti intreba despre muzica pe care o asculta, sau ce filme ii plac, sau orice exista pe planeta.
Nu e greu sa abordezi anumite subiecte. Cu prietenii tai cum faci?
Nu te gandi ca ea este fata pe care o placi, doar spune ce gandesti. (nu chiar tot ce gandesti big grin )

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Este normal sa nu ai subiecte pe care sa le discuti cu pritena ta, totul va veni de la sine, nu cred ca poti sa stii ce vse va intampla.