| cedracumacauti a întrebat:

Ce subiecte sa discut cu o fata la prima intalnire?
Apropo: Voi va calcati tricourile cu care stati in casa?

Răspuns Câştigător
| Cosmin1I a răspuns:

Subiecte sunt destule, nu vorbii despre tine in primul rand, las.o pe ea sa te descopere..aratai ca esti interesat de ceva anume adica ca ai un hobby un plan de viitor, demonstreazati inteligenta, fi putin insistent dar nu prea mult, fi cicalitor in acelasi timp intr-un mod placut.
2big grina le calc.

2 răspunsuri:
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Normal ca da.doar sunt haine.e important sa arati impecabil si sa mirosi bine.doar vrei sa lasi impresie buna.ia si tu o floare sau ceva dragut ce crezi ca i-ar place respectivei

| Ionutz a răspuns:

La prima intalnire poti discuta despre voi sa va cunoasteti mai bine, varsa loc ce hobby-uri aveti ce va place ce nu va place puteti discuta desprre relatiile anterioare, despre o posibila relatie. Cat despre tricouri eu nu im cal tricourile cu care stau in casa