| ᵖᵘᶠᶠʸˡᶤᶜᶤᵒᵘˢˢ☠ a întrebat:

Subiecte de abordat la prima întâlnire?

Răspuns Câştigător
| Dizz a răspuns:

Pai,nu stabiliti un subiect. Ce vine pe moment. Oricum se discuta despre lucruri ce intereseaza pe amandoi, adica sa cunoasca persoana de langa el/ea... Subiecte cu care aflii mai multe despre el, intrebari :care e culoarea ta preferata? cum si vrea sa fie iubita perfecta? ce marca de masini iti place? Tot felu cu care aflii mai multe despre el.

1 răspuns:
| pitiqqqqqq a răspuns:

Pai.
Sa spuneti fiecare despre voi.
Si sa va gasiti lucrurile comune pe care le preferati...nu stiutiu.
poate ca. ce va place. ce nu va place.