| anonim_4396 a întrebat:

Ce sunt sunetele din timpul actului sexual? suntele care le ies fetelor!laughing plz raspunde-ti >:-

6 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Gemetele acelea fetele le scot in timpul actului sexual pentru ca au ajuns la orgasm sau de durere.

| dan_2834 a răspuns:

Din cauza placerii care este foarte mare, fetele scot asemenea sunete in timpul actului sexual.dar nu numai fetele, ci si baietii:p

| Arcusor a răspuns:

Majoritatea femeilor mimeaza orgasmul doar asa pentru a face barbatul sa se simta ok iar dupa sa zica vai frate uite ce bun sunt am aduso pe tipa la orgasm.iar dupa ce se desparte si trece la o alta poate este una bucata care nu scoate nici un geamat si asa descurajeaza barbatii si nu dau 100% din calitatile sexuale.Ce sa zic unele gem altele au fetisuri cu miorlaituri adica miorlaie altele rad altele tipa de durere.Cel mai bine e sa ai o tipa oarecum tacuta ca sa nu iti bata vecinii in teava la caloriferlaughing

| cosmin21 a răspuns:

Triluri laughing

| emi29 a răspuns:

Sunete emise in mod involuntar de placere sau durere happy

| maria_1895 a răspuns:

rolling on the floor emiti placerea ta prin sunetethinking