| Dicanho10 a întrebat:

La ce va ganditi in timpul actului sexual, puteti raspunde sincer?

Răspuns Câştigător
| dorutza_9395 a răspuns:

La cat de bun este si cum sa-i ofer placere mai intensa si multawinking.
Si...ca-l ador.

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

In mod firesc ar fi sa te gandesti cum sa o satisfaci cat mai bine! dar, daca tu te poti gandi si la altele, "civile", rusinica sa-ti fie!

Studiile au aratat ca cele reci, frigide, sau care fac sex numai din interes, se pot gandi la o groaza de alte chestii decat de ceea ce li se face exact atunci, si apoi ne mai "miram" ca sunt asa cum sunt?! - adica, cel putin "disfunctionale" in modul optim?!

Si cel mai trist e ca, tocmai de aia nu-si dau seama ca se Fenteaza singure, frustandu-se de una din cele mai mari Placeri din viata - Sexul si Dragostea Sexualizata! cu tot alaiul de chestii faine implicite si consecutive!

Q.E.D.

| LastChance a răspuns:

"OMG! tipul asta e chiar bun! Doar nu te opri acum, te rog!"

| AngieT a răspuns:

Ne gandim la multe lucruri thinking cel putin eu tongue ultima oara cand ii era lumea mai draga, eu de colo : "iubitu... oare am spalat vasele?" deci... e posibil orice tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" Cum naiba poate asa repede? ", laughing intrebarea asta o am mereu in minte cand fac sex cu iubitul meu si suntem singuri in casa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

pai fac socotelilie la ce am cheltuit in ziua aceea,unde trebuie sa merg maine,cit de ocupat sunt in saptamana asta si daca imi ramine timp sa merg cu amicii la o bere,ma mai gindesc daca musca stiuca,daca maine o fi frig sau cald ca sa stiu cu ce ma imbrac dupa care inumar stelele dupa cer,paharele siticlele goale de prin bucatarie si sufragerie ( ca eu nu fac sex intr-un singur loc ) si tot asa pina cind imi aduc aminte ca sunt in razboi si nu mai pot, vreau pace si gata, mai vrei sa stii la ce ma gindesc? ca mai am

Întrebări similare