| ttttttavy a întrebat:

Ce surprinde mereu o fata?

Răspuns Câştigător
| papusica987 a răspuns:

Buna.
eu sunt fata si stiu ce zic.
asculta-ma:
trebuie sa te porti frumos cu ea
sa o alinti
sa ii spui ca e ce`a mai frumoasa
sa o iei in brate, sa o saruti
sa ii faci mici cadouri cum ar fi : o floare, sa-i gatesti ceva, sa o astepti acasa cu un vin, niste frisca, petale de trandafiri(asta daca e mai avansata relatia). poti sa-i cumperi un inelus, ceas, lantisor ceva.
o poti scoate intr-un loc romantic, plecati intr-o vacanta doar voi 2.
iubeste-o mult si arata-i asta!love struck
nu mai vb cu alte fete, fa-o sa aiba incredere totala in tine.
si ai sa vezi ca o sa fie surprinsa intr-un mod foarte placut.
:*

12 răspunsuri:
| Neinteresantul a răspuns:

Adevarul.

| 6DuckMeJesus a răspuns:

Respectul, romantismul si celelalte rahaturi n-o surprind... in schimb, o scula de 30 cm sigur ar surprinde-o.

| ttttttavy explică (pentru 6DuckMeJesus):

Jeezz.ai dreptatelaughing) iti dau funda si imi cumpar si viagralaughing

| 6DuckMeJesus a răspuns (pentru ttttttavy):

De la cata viagra trebuie' pentru 30 cm... e posibil sa incepem sa crestem si in inaltime.

| sebysebyca a răspuns:

Bataia!

| papusica987 a răspuns:

Mersi pentru fundita.love struck

| ℓDℓ a răspuns:

Respect
Romantism
Tandrete
Rasfat.
Multa atentie.
Cuvinte frumoase.
Daca ti mult la ea/o placi, vorbeste cu ea intreab`o de ce are nevoie... fi prieten, frate, iubit...
Ofera`i umarul tau...

| ℓDℓ a răspuns:

A! nu uita de flori!

| DistrugatorulDeVise a răspuns:

Un penis de peste 25 de cm.

| Cosmy_Cosmin_1990 a răspuns:

Un simplu Te Iubesc si va fi multumita :p daca nu. inseamna ca nu te iubeste smug

| Vpmr96 a răspuns:

Pe scurt : un penis pana la genunchi si un corp lucrat laughing!