| Ioannaaaaaaaaaa a întrebat:

Ce surpriza pot sa ii fac iubitului meu? Ce le-ar place baietilor? Lumanari..chestii de genu?:s Vine ziua lui si vreau sa ii fac ceva ce nu vreau sa uite pentru ca si el mi-a facut ceva foarte frumos de ziua mea si merita love struck Dar nu vreau ceva prea siropos.As` putea vorbi cu mama lui dar nu stiu cum sa fac. Ajutati`ma..va rog sad

9 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

Nuuu exista drog mai tare decat sexu` blushing just sayin`

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Pregăteşte o cină romantică, plus o noapte de neuitat, eu asta aş face.
Te pup!

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Ce naiba; te duci la inmormantare, cu lumanari? Poti lua un set de batiste fine, o cravata din matase, curea din piele pentru pantaloni, o camasa scumpa, dar cate nu -i poti lua...

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Groasa, de botez, hi, hi

| Schatzyyyyy a răspuns:

O cina romantica, si o noapte de neuitat! Cu lumanari, trandafiri, etc.

| Maddutzakiss a răspuns:

Pai ai putea sa pregatesti o baie cu spuma iar pe marginea cazi lumanarele parfumate iar tu sa porti ceva sexi in care sa arati super bine bafta sper ca te-am ajutat funda?

| PufoshenienexT a răspuns:

Pregatestei o nopte pe care sa nu o uite si te va iubi mereu