| Frankie a întrebat:

Ce surpriza sa ii mai fac iubitei mele?

Răspuns Câştigător
| ByaCrys232 a răspuns:

Pai ar merge :
din punc de vedere romantic :
- un picnic la iarba verde ( nu uita de lumanarii parfumate )
- o plimbare lunga printrun parc plin de pomi + apoi sa mergeti la tine acasa si sa ii dai un ursulet de plus
Din punct de vedere. nu prea romantic :
-o iesire undeva. la un club. discoteca

Din punct de vedere material...
-strange banii si cumparai un animal real :X:X

6 răspunsuri:
| antonG a răspuns:

O chemi la tine acasa pentru o petrecere cu surprize.

Inainte sa vina, te spanzuri de lustra. Cand ea intra in camera, te vede spanzurat si zice:
- Ba Gigele, ce m-ai speriat! Gata, da-te jos!
Dar tu vei continua sa stai atarnat, teapan si rece...

| Delia_7017 a răspuns:

OoO ce dragut :X.pai daca sunteti deschisi in pat atunci i-ai o jucarie de la sex shopsmug...sau cina romantica :-

| d3nisa202 a răspuns:

Pai am o ideee ft. buuna; Cumperi un ursulet mare din plus pe care sa scrie I love you! Si ii scrii un mesaj in care sa ii spui ca tot timpul cand i se face dor de tine sa imbratiseze urseletul si sa se gnadeasca la tinewinking Bafta :*

| Frankie explică:

Pe majoritatea din ce mi-ati zis voi le-am incercat, ideea a venit de la o amica. O cina romantica pe pontonul unui lac, apoi un drum din petale de trandafir pana la camera de hotel de pe malul lacului, camera la et1( ca sa nu pun prea multe petale rolling on the floor ) cu vedere spre lac. Cat despre jucarii de la sex shop nu stiu la ce te gandeai tu dar noi am incercat catuse, bici, mai nou avem toata gama de lubrifiante de la durex :X :->.

| soryna_9188 a răspuns:

Daca nu ati mai facut asta fa pentru prima data sex aprins cu ea

| Mally5055 a răspuns:

Avand in vedere ca sunt fata as putea sa iti dau cateva sfaturi... sau sa iti spun ce mi-ar placea mie mai mult. In primul` rand, mie imi place ca baiatu` de langa mine sa fie genu` romantic, sa imi aduca bomboane si flori, exact ca in filme day dreaming laughing. Ideea in sine... daca esti un baiat de genu` asta, depinde si varsta si banii pe care esti dispus sa ii dai. ti-as propune o cina romantica cu flori si lumanari, sau de ce nu un picnic la iarba verde cu lumanari parfumate si multe fructe ( in special capsunile ).mie una cam asa ceva mi-ar place. Aaa, sau ai putea sa ii cumperi un animal din plus ( de preferat un urs mareee mare mare :d blushing )
Bafta big hug Ceao :* / Funda? puppy dog eyes