| Moraru_Andrei_1996 a întrebat:

As vrea sa ii fac iubitei mele, o surpriza romantica.
Cineva poate stie ce surprize le plac fetelor.

Răspuns Câştigător
| Apac a răspuns:

Încearcă cu doi trandafiri adevărați și unul de plastic; spune-i că o vei iubi până se va ofili ultimul.

8 răspunsuri:
| EaSports a răspuns:

Foarte multi baieti, inclusiv si eu prefer cina romantica acasa, si anume in baie. Pune in cada apa multa si multe, multe petale de trandafir. Pe marginea cazii pune felii arzatoare si stinge lumina. Fondul acestei cine trebuie sa fie muzica de relaxare. Masa sa fie situata in centrul camerei. Pe masa este necesar sa existe o sticla de vin si doua felii mari. O torta si un buchet de trandafiri si alte gustari pe care le adora domnisoara, dar sa nu fie de mai mult de 2 feluri. Pe pat sa fie dessenat in forma de inima din petale de trandafir o inima si la mijloc un ursulet de plus.

| Petru26 a răspuns:

Ii pui un inel intr-o cutie de bomboane. Ii gatesti ceva romantic, pui muzica si petreceti seara impreuna. O inviti la o plimbare si ii oferi un mic cadou, cuvinte/declaratii frumoase. La asta m-am gandit acuma.

| Moraru_Andrei_1996 explică (pentru Petru26):

Multumesc pentru idei Petru26.
Scuza intimplator am pus alt cistigator... Dar cistigatorul esti tu.

| Moraru_Andrei_1996 explică:

Apac, buna idei, am sa ma folosesc de raspunsul tau. Mai astept ceva raspunsuri.

| Lawliet14 a răspuns (pentru Moraru_Andrei_1996):

Dar tu nu poti sa cauti de unul singur pe net daca ai nevoie de inspiratie? Mura-n gura vrei tot! Adica sa gandeasca 200 de minti pentru tine cand le ai deja pe toate scrise pe Google.

| Moraru_Andrei_1996 explică:

Lawliet14, eu cer ajutor poate cineva au idei mai romantice, tu daca nu doresti sa dai idei, nu da.
Mai astept alte raspunsuri.

| Moraru_Andrei_1996 explică:

EaSports, buna idei.
Mai astept alte raspunsuri!