| ANDRIUHAbest a întrebat:

Buna la toti!
Ce surpriza, sau cadou pot sa-i fac iubitei mele ca sa o impresionez?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cel mai frumos ar fi s-o scoti la un restaurant frumos la cina. Daca vrei cadou, un urs mare de plus si niste trandafiri.

| AndraTpu a răspuns:

Ceva personalizat cu poza voastra sau un text dragut https://3gifts.ro/

| R0R0 a răspuns:

O cină romantică.

| gemeni6226 a răspuns:

Un inel, nimic nu impresioneaza mai mult ca un inel, dar daca sunteti la inceputul relatiei trandafiri rosii si o cina romantica daca iti permite bugetul.

| Varzamurat a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa-i faci orice cadou, deoarece dacă te iubește nu contează ce cadou îi faci.