| Annnnnnnnnaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

AM o problema. Am sanii mici si mi-e rusine sa merg la strand. Ce sa fac? :-s

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Gasesti costum de baie in care sutienul e cu burete

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună, Ana.

Stai liniştită şi nu te mai stresa din această cauză.
Cine te place, te place aşa cum eşti tu, naturală.
Când vei împlini 18 ani, îţi poţi face operaţii estetice dacă vei considera că vei avea nevoie neapărat.
Deocamdată nu te mai gândi la aceste lucruri şi profită de vară, distrează-te.

Pa-pa.

| Xenya a răspuns:

Nu este o problema.Nu iti mai face griji pentru asa ceva.In viata sunt alte lucruri importante, nu marimea sanilor.

| Aimèeeee a răspuns:

Buna. Exista si constume de baie cu push-up. Dar trebuie sa fi naturala draga mea, obisnuieste-te cu corpul tau ca este frumos asa cum e el. O intrebare, cati ani ai? Stiai ca fetele se dezvolta pana la 21 de ani? Ai rabdare si doboara-ti complexele astea pentru ca, cu timpul o sa vezi ca nu este atat de importanta " problema asta " :* te pup si sa ai incredere in tine!

| Panic4Free a răspuns:

Doamne in ce hal se "degradează" lumea asta...

p.s: Am o intrebare De ce nu iti este rusine sa te duci si la scoala?

| 22andreea22 a răspuns:

Si ce daca ai sanii mici, nu toate fetele-s siliconate, stai linistita, mergi la strand si simte-te bine. nu trebuie sa fii complexata din cauza asta, ia-ti un costum de baie frumos care sa iti vina foarte bine de genul :
http://25.media.tumblr.com/......o1_500.jpg

http://www.okglasses2013.com/......%20Red.jpg
http://www.beacheszone.com/......_oeqpx.jpg
http://img04.taobaocdn.com/bao/uploaded/i4/T1vft5XhXvXXbmG1Z0_035124.jpg
volanasele dau iluzia de sani mai mari :) si cam atat, distractie placuta!

| d182 a răspuns:

şi eu sunt plată dar n-o consider chiar o problemă.
priveşte partea pozitivă, poţi sta comod pe burtă laughing.

| PatrisuK a răspuns:

Salut nu-i nimic multe fete au sanii mici la strand iar altundeva au niste sani imensi dar daca nu veri sa ai sanii adica sa arata mici este sutian de mae in care poti pune burete si nu este scump

| justry a răspuns:

Hei

Pe bune acum?! Tu trebuie sa te simti bine in pielea ta, cine te place te place asa cu esti. Si pana la urma de ce te-ar interesa parerea altora? Stai chill, du-te distreaza-te. Nu-ti probleme din cauza asta. Distractie placuta.

| BiancaMHB a răspuns:

Foloseste costume de baie cu volanase sa cu franjuri dau un aspect cu mai mult volum crede-ma happy