| Nikoooooooo a întrebat:

Ce telefoane imi recomandati? pana in 500 de lei sau maxim 650 de lei...mersi:X

8 răspunsuri:
| unknownn a răspuns (pentru Đϋffγ):

O prostie!
Daca vrei iti aduc si argumente,am vazut si eu la cineva HTC ChaCha si mi se pare un mare fail.

Recomand un Samsung,mai exact unul din seria galaxy(Gio,Fit,S, S2, Y...)
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unul care are si vibratii.il poti folosi ca vibrator.santem la dragoste si sex.

| aurora50scumpika a răspuns (pentru anonim_4396):

Maaai.nu jignii fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cu ce am jignit-o mai scumpiko? am zis ca la rubrica asta, e un sfat bun.l-am primit si eu in realitate.dar eu sunt barbat deci nu am nevoie.nikoooo este fata? fata-fata? mare?

| Nikoooooooo explică (pentru anonim_4396):

Da sunt fata...laughingSh nu mersii, nu am nevoie de unu care vibreaza... daca am nevoie am o **** adevarata bailaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma bucur ca ai o,,, adevarata.sa ai parte de ea; la multi ani.da totusi daca oboseste? ce faci?

| Nikoooooooo explică (pentru anonim_4396):

Imi gasesc eu altaa...stai tu linistittongue