| 20noiembrie a întrebat:

Ce tip de baieti prefera femeile putin mai in varsta, mai mature?

8 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Pe cei care sunt si mai maturi decat ele, cu capul pe umeri si care stiu sa se mai descurce in viata.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Minorii aventuriei in cautare de initiere in tainele sexului morcovul tanar si gaina batrana fac supa buna

| corbulalbrosu a răspuns:

Cu bani. Cu multi bani.

| Emilian65 a răspuns:

Femeile mature prefera baieti mai tineri si cu caramida in buzunar(bani multi).

| SkyPilot a răspuns:

Tipul cu un pic de muschi si cu morcovul bine crescut. Daca ai ocazia asta, las-o pe ea sa conduca, nu iti va prea rau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care dureaza 2 ore in pat si arata ca Alex ala

| Rainmaker a răspuns:

Salut!
Femeile ceva mai "coapte" la trup si la minte, prefera baietii care traiesc cu picioarele pe pamant.Nu le plac smecherii, tupeistii si cei care se baga prea mult in seama.Le place sa fie respectate, tratate ca niste doamne, le plac manierele elegante in societate si tandretea in particular.Le plac baietii putin mai "cititi" mai finuti si nu in ultimul rand, curati.

| CuieMoco a răspuns:

Aia destepti.