| alex16tm a întrebat:

E adevarat ca femeile mature, neglijate, vor pentru sex baieti tineri? Cateodata si cu 20 de ani mai tineri?

Răspuns Câştigător
| TreiSurori a răspuns:

Lol...chiar esti disperat. incearca pe chat-ul apropo. acolo sunt multe d'astea nebune happy

| alex16tm explică (pentru TreiSurori):

Mersi mult. chiar am gasit una de 51 de ani, si aseara am mers la ea acasa. a fost mai ok decat nimic, desi era asa de larga si grasa... poate gasesc mai tinere totusi, asa pe la 40 macar.

17 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Prospaturi, duduie, prospaturi.

evenso
| evenso a răspuns:

Da, este adevarat, dar sunt cazuri cand vor asta si cand nu sunt neglijate de sotul lor.

| TreiSurori a răspuns:

Dap, este adevarat.

| TreiSurori a răspuns:

Eu cred ca ai doar 16 ani..si nu prea ai ce face happy.

| TreiSurori a răspuns:

Nu am spus ca esti virgin, ata (virginitatea) la baieti se poate rupe si dintr-o laba happy. Am spus ca ai 16 ani..presupun ca esti din timisoara, am i right?

| TreiSurori a răspuns:

Ce ti-am zis laughing. pusti tampit.
nu ai 51 de ani nici in 1000 de anihee hee
NU.

| alex16tm explică (pentru TreiSurori):

Dar nu am zis ca am 51 de ani. de ce esti asa rea? te am jugnit eu cu ceva? eu am zis ca am gasit o tampita disperata pe apropo de 51, cu care mi am traso, dar recunosc ca nu e adevarat. am zis doar asa.

| TreiSurori a răspuns (pentru alex16tm):

Aaa citisem gresit happy. Dar nu mai inventa povesti, ca se vede de la distanta maaaaaare ca nu e adevarat.
Mai ai timp sa faci sex, stai linistit.
Intai fa-ti o prietena, iubeste-o si dupa sex happy

| TreiSurori a răspuns:

Mare nesimtit esti. Vezi ca sunt pe drumuri destule, bani sa aihee hee

| TreiSurori a răspuns:

Inseamna ca esti un obsedat sexual, si la varsta asta e urat. Mergi la un psiholog ceva.
Fetele tocmai cu tipi ca tine nu vor sta niciodata.

| TreiSurori a răspuns:

Fa o l@B@ redtube.com pornhub.com laughing

| TreiSurori a răspuns:

Lasa, baga l@b@ happy. Nu putem fii nimic, ciao.

| NeneaGogu a răspuns:

Vrei sa ai parte de-o asemenea ecshperienta? trebuie sa fi in putere pentru o dama de 40 de cotolani, vrei sa-ti iei omoru?

| Covache_Razvan_1981 a răspuns:

Da, este adevarat.

| Sonjaaa a răspuns:

Nu stiu daca este o generalitate, dar cunosc destule cazuri. deci cred ca da happy

| iubescmature a răspuns:

Da