| Tany a întrebat:

Ce trebiue sa faci ca sa seduci un baiat la maximum? Astept raspunsurile voastrehappy happy happy Dau Funda+Vot! Mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| Ela_4663 a răspuns:

Fii tu insuti si totul va fi bine! bafta :*

5 răspunsuri:
| asdasasasas a răspuns:

Te pui pe pronhub goala si ii dai siteulaughing))

| zizzu8 a răspuns:

Nimic mai simpluhappy
daca il cunosti indeajuns de bine, vei stii ce ii place si ce nu, astfel vei stii cum sa il seduci si cum sa'l faci sa se simta binewinking

| buBuzZyK a răspuns:

Sa il saruti incet, romantic(iatsi un luci de buze cu aroma de ciocolata.o sa fie incantat)si incearca si lucruri noi ...succes:X

| ShadowAngel a răspuns:

Vorba lui ele...fi tu insati...si fii originala!

| Dragoselu_1305 a răspuns:

Fato ceri ff mult sunt milioane de baieti si toti au gusturi diferite.De exemplu verisorul meu adora footbaalul se duce saptamanal la meci dar mie sa imi dai bani si nu ma duc in locul ala unde oamenii tipa ca niste animale. Bn eu sunt mult mai tacut si mai timid happyDeci in concluzie nu prea poti. Duar daca vrei sa mergi cu el la meci sau ori unde vrea el