| rico1991 a întrebat:

PT FETE!hee hee CE VA ATRAGE LA UN BAIAT mai >mult? o partea corpului, sufletul, felul sau de a fii, de a se >purta? Astept Raspunsurile Voastre! insotite de agrgumentate / exemple din viata personala

MULTUMESC TUTUROR! ANTICIPAT! big grin

Răspuns Câştigător
| вяυηєтα a răspuns:

Poi... De unde sa incep? Bineinteles ca orice fata se uita si la aspectul fizic, e important, dar pentru mine nu e primordial. De exemplu, odata vorbeam pe net cu un baiat, stiu ca avea nick-ul "anubis". Nu era foarte frumos, dar era super inteligent. Si asta m-a atras instantaneu la el... Vorbeam cu orele si nu ma plictiseam, abia asteptam sa vad ce mai imi zice; se comporta frumos cu mine, nu se dadea in mod ostentativ la mine; dar imi spunea ca sunt frumoasa si ca si-ar dori o fata ca mine. Din pacate, cu timpul eu am intrat intr-o relatie si lucrurile s-au racit intre noi, iar in prezent nu mai stiu nimic de el. In prezent am iubit si nu sunt in cautare de nimic, dar cred ca pe langa aspectul fizic este foarte important felul lui de-a fi. Daca mai demult imi placeau smecherasii, acum ma lasa rece. Prefer un baiat la locul lui, educat si manieratwinking Sper ca te-am ajutat. A, si fizic un baiat ma atrage daca e bine imbracat si bronzathee hee

18 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Vreau sa fie bine-crescut, iubitor si serios!

| Libelle a răspuns:

Na, daca vezi un baiat pe strada e firesc ca prima ddata sa te atraga aspectul, cum arata, cum e la fata, daca e slabut sau plinut.
Dar daca il inatlnesti in lumea virtuala(cum am intalnit eu ), prima data m-a atras comportamentul, firea, felul de a fii. E foarte important ca un baiat sa aiba simtul umorului...

| shtephie a răspuns:

Pe mine ma atrage la un baiat inteligenta, sufletul, educatia si sa fie iubitor! happy
Frumusetea interioara conteaza mai mult decat cea exterioara :X!

| bluesky a răspuns:

Sa fie frumos, din familie buna(adica sa nu fie vagabond) inalt. Sa fie sincer, iubitor, afectos, bun, intelegator...sa imi fie un sprijinwinking

| Ingrid16V a răspuns:

In primul rand faptul cum se comporta cu mine, cum vorbeste... iar bineinteles, conteaza foarte mult aspectul fizic:X:X:X

| ^_^just*me^_^ a răspuns:

De atras ma atrage aspectul fizic, dar ceea ce il face cu adevarat special e felul in care se poaarta cu mine

| ☣ JoHNnY ☣ a răspuns:

Degetele de la picioare rolling on the floor

| Brotacel a răspuns:

Buna!

Ma atrage sufletul lui, umorul lui, felul de a fii, caracterul, sa poata vorbi cu mine tot ce am de spus, sa ma inteleaga, sa planga cand plang eu, sa rada cand rad eu.tot ce tine de morala. Cat despre aspectul fizic...intradevar majoritatea fetelor la asta se uita prima data. Dar sunt unele fete care privesc si in sufletul lui, cum as fi eu. Sincer nu prea ma tenteaza fizicul, ci moralul happy

Pa, pa.

| Deea :x a răspuns:

Sa fie frumoos love struck restul` il modelez eu happy

| karrinna a răspuns:

Conteaza si aspectul fizic dar si ce il poate capu daca stie sa se poarte cu o fata e super ok

| Liberty a răspuns:

Pai.eu mai intai ma uit la corp la fata, la ochii lui buze love struck si dupa aia stau sa analizez comportamentul. daca imi place de el sunt atenta sa vad daca si el simte ceva, cat de bine se comporta cu mine. e important ca un baiat sa fie atent cu toate feteele, sa fie finut! nu badaran no talking fundahappy?

| 20girl a răspuns:

La inceput cand il vad prima data zaresc fizicul, dupa aceea daca vad ca nu e mare lucru de capul lui si nu stie sa discute decat tampenii si nu e serios, o las balta. E important sa stie cum sa se comporte cu tine, sa fie atent la detalii, o fata e atenta la detalii si observa daca baiatul respecta si el cate ceva. Da mai e si serios face totul, nu conteaza asa mult frumusetea pentru mine happy, daca prin sufletul lui ma tine alaturi este ok. In plus daca e nu stiu ce frumusete se crede unicat si vrea ca toate fetele sa intoarca capul dupa el si nu o sa stau sa vad cum el priveste cum e admirat.
Bafta! Ai grija ce-ti alegi happy:*

| danielasisi a răspuns:

Cel mai dragut baiat cum sa fie? eu primadata ma uit la dragostea care o acorda fetele daca nu este acordat inseamna ca nu prea e tare dar eu ma uit in primurand sa fie curajos sa nu ia note proaste si sa fie dragut cu mine personal nu imi plac cei care injura! sa nu fie nesimtit si sa aiba si un aspect fizic de invidiat mai bine zis prescurt eu ma uit la igiena desteptaciune si dragutel! numio plac baieti care injura si sunt nesimiti repet dar cam asa ca clasament
1. dragut la conportament!
2.destept!
3.frumos
cam atat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand ochii. apoi corpul, parul si buzele! Dupa ne uitam si la alte zonelaughing! Vedem cum vorbejte, despre ce vb si cum se poarta! Daca e atent cu noi si ne face fericite atunci e al nostru!laughing Funda?smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietene ar dori o lume intreaga sa raspunda nu te ingrijora.La un baiat ma atrage sufletul bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ew sunt de parere ca intr'o relatzie dk partenera este pefectha si parteneul tot perfect trebuie sa fie! adica.: aspectul fizic(conteaza foartee mult), felul lui de a fii cand e cu mine, ( si nu numai cu mine), caracterul, parerea altora despre el(imaginea este fooarte importanta! trebuie sa fie imaculata!), sufletul!, si nu in ultimul rand FATA!love struck

| anonim_5109 a răspuns:

Sa arate bine cat de cat la corp. Sa fie inteligent love struck. Sa ma inteleaga. Pentru ca degeaba ambalajul e bun daca continutul este infect
laughing
Parerea mea :d

| ALeXAndrA_9948 a răspuns:

Deci eu sunt indragostita der un baiat de 1 ande cateva saptamani sunt cu el! si trebuie sa recunosc ca la inceput imi placea cum arata, mai tarziu am observat felul lui de a fi, apoi am inceput sa vorbim(dupa 3 luni) In final am descoperit sufletul lui...deci eu cred ca la inceput oricine e interesat de aspectul fizic! deci pentru mine ar fi pentru inceput O PARTE A CORPULUI.kisskiss