| LoveTheLife a întrebat:

Cum seduci un baiat? Care sunt trucurile si gesturile? funda mersi:*

5 răspunsuri:
| BonneLess a răspuns:

Ii dansezi[fundu` e baza], ii arunci priviri de parca sunt sageti intelegi tu.Eu am spus si mai spuuun sunt o fire alintata si cu "fite" big grin si imi place cel mai mult cand agat un baiat sa ma alint in ochii luibatting eyelashes am dansat odata cu unu` si... big grin

| StefyRO a răspuns:

Ca sa cuceresti un baiat:
pasul I : Ii
pasul II : sugi
pasul III :****

Dar asa cand nu se asteapta laughing

| RozulInvingeNegrul a răspuns:

Mai sunt o gramada de intrebari de genu tot pe TPU si alte site.uri. happy

| gerrardbv a răspuns:

Ca sa seduci un baiat,sunt foarte multe modalitati,dar fii tu insuti si incearca sa il atragi prin calitatile tale,nu sa-l minti,sau sa fii altcineva.Fa-i cu ochiu,da-te pe langa el,vorbestei frumos,incearca sa iesi cat mai mult in evidenta, dar nu exagera, sper ca te-am ajutat.

| alin2007 a răspuns:

Buna eu sunt baiat pur si simplu te imbraci placeri lui si ii faci cu ochiu si iti trebuie un pic de fite de printesa asa mi se intampla mie.
si imi place