| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie facut in caz ca nu am erectie decat daca partenera "o freaca"? dar erectia dispare treptat atunci cand introduc penisul in vagin adica si la sexul oral am avut erectie aproape normala. Mai pe scurt erectie normala decat daca este frecata.

Răspuns Câştigător
| r3ally a răspuns:

Incearca sa faci ce ti-am spus si cu ajutorul iubitei tale vei trece peste asta! Uite chiar incearca in momentul in care faceti dragoste si vezi ca erectia se duce usor usor sa te opresti si sa incepi sa o saruti, joaca-te putin cu buzele ei, cu limba ei etc si vei vedea ca iti revii. Cand ai astfel de problema incearca sa faci ceva care te excita pe tine... Si evita sa o pui sa "ti-o frece"! Nu te invata sa ai erectie doar asa! Ignora comentariile rautacioase de aici, fiecare a avut la randul lui cate o problema si u trebuie sa fii dezamagit din cauza asta! Stii cat de mult dauneaza stersul atunci cand faci dragoste? Nu e bine sa te gandesti in momentul ala ca daca iar se va intampla la fel sau ca cine stie ce reactie va avea iubita ta sau multe alte prostii. Sper sa treci peste chestia asta. Bafta man happy

6 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Drumul spre impotenţă... încearcă cu viagra sau cu prezervative de ciment.

| r3ally a răspuns:

Probabil ai cam exagerat cu masturbarea o buna perioada de timp happy Incearca sa te relaxezi si sa nu mai implici stresul in actul sexual! Saruta-ti partenera cat mai pasional, atinge-o, joaca-te cu ea si vei vedea ca incet incet daca nu mai esti stresat vei avea o erectie normala. E foarte important ca si iubita ta sa te inteleaga si sa nu faca gesturi care sa te faca sa te simti prost. Incet incet cu rabdare vei scapa de problema asta! Btw...nu cred ca e o solutie sa incepi cu viagra, etc. Si nici inceput de impotenta nu pot sa spun ca e. Bafta happy

| onitzasivaly a răspuns (pentru r3ally):

Asa e

| r3ally a răspuns (pentru onitzasivaly):

Incearca sa faci ce ti-am spus si cu ajutorul iubitei tale vei trece peste asta! Uite chiar incearca in momentul in care faceti dragoste si vezi ca erectia se duce usor usor sa te opresti si sa incepi sa o saruti, joaca-te putin cu buzele ei, cu limba ei etc si vei vedea ca iti revii. Cand ai astfel de problema incearca sa faci ceva care te excita pe tine... Si evita sa o pui sa "ti-o frece"! Nu te invata sa ai erectie doar asa! Ignora comentariile rautacioase de aici, fiecare a avut la randul lui cate o problema si u trebuie sa fii dezamagit din cauza asta! Stii cat de mult dauneaza stersul atunci cand faci dragoste? Nu e bine sa te gandesti in momentul ala ca daca iar se va intampla la fel sau ca cine stie ce reactie va avea iubita ta sau multe alte prostii. Sper sa treci peste chestia asta. Bafta man happy

| raduuc a răspuns:

Oi fi gay

| Kamasutra112 a răspuns:

Este cam imposibil ce zici tu...cum sa te excite mai tare ''frecatul'' decat sexul normal...ar trebui sa vezi un psiholog

| misticboyy a răspuns:

Incearca alta fata, poate nu te mei excita prietena ta, daca ai aceiasi problema si cu o "prospatura" consulta medicul sau pastilele happy