| sanda_5697 a întrebat:

Ce trebuie sa fac sa ma mai iubeasca si pe mine barbatu meu ca sta numai plecat dupa afaceri adica eu cred ca el se plimba mereu da sincer

Răspuns Câştigător
| aangelia a răspuns:

Petreceti mai mult timp impreuna... duceti va la un film, o cina romantica, si poate o noapte romantica cu lumanari si trandafiri si sigur veti fi OK :*

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

O relatie se bazeaza pe comunicare, intelegere si iubire. Cred ca la voi lipseste si comunicarea, nu doar iubirea. Va trebui sa lamuriti aceasta intre voi, adica sa vedeti cat de importanti sunt banii si cat de importanta este relatia voastra pentru voi.

Abh
| Abh a răspuns:

Trebuie sa stabiliti un dialog in care sa ii spui ce te supara si te nemultumeste la relatia voastra. Stabiliti niste reguli de care sa va tineti astfel incat sa fiti amandoi multumiti.

| foxi a răspuns:

Fii.curva-n pat si gospodina in bucatarie! nu invers! sper sa intelegi ce am spus!

| Dianné a răspuns:

Poti vorbi cu el, despre asta happy. Sa il rogi sa-ti explice frum., ca daca tu il iei din prima asa. taree, nu o sa rezolvi nimic happyMai rau il enervezi si va certati.Si daca iti zice ca e ocupat cu serviciu, intelege`l. Incapatanarea ta, poate duce la o cearta happy

| Georgiana_4310 a răspuns:

Buna! Spune-i ce ne-ai spus si noua.Ca-l preferi pe el in locul banilor si ca-ti doresti sa petreceti mai mult timp impreuna.Bafta!