| enigmatica a întrebat:

Ce trebuie sa faca fata ca baiatului sa i scoale dar fara sa-l atinga sau sa faca sex?

24 răspunsuri:
| Sweete a răspuns:

Sa se dezbrace si sa faca gesturi erotice in fata lui.

| unarab40 a răspuns:

Canta-i o melodie sexy si cu priviri adoritoare,, si misca cu varful limbii pe buzele tale si arata-i ca-l doresti

| h3r a răspuns:

Dezbracă-te...stai că vin, stai că vin, stai că vin, stai că vin, stai că vin, stai că vin, sunt goală, stai că vin, stai că vin... țeapă.

| h3r a răspuns:

laughing
Ce nesimțiți, iar te-au banat?

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns (pentru h3r):

Da ma sad dar nu este corect o sa fac recurs laughing) ca sunt scoase din context conversatiile alea pentru care m-au banat

| h3r a răspuns (pentru AnalbagBannatPeNedrept):

laughing
Eu n-am ajuns la ban, decât o simplă suspendare...
Au ceva cu noi bre'! Bagă-i în pușcărie!

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns (pentru h3r):

O sa le zic ca imi tot fac conturi, singurul mod sa scape de mine e sa imi dea admin laughing)...eu doar incerc sa ajut lumea, sunt doar neinteles si persecutat sad

| h3r a răspuns (pentru AnalbagBannatPeNedrept):

Ododo, vino aici big hug

Lasă-i în mama măsii.

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns (pentru h3r):

Daca ma banneaza pe ip nu e nimic o sa intru cu AnalbagAreProxyuri laughing)

| h3r a răspuns (pentru AnalbagBannatPeNedrept):

laughing
Analvădățeapă!

| kteichd a răspuns:

Sa faca un dans, sa se imbrace provocator, sa ii vorbeasca provocator, sa stie ce ii place ca sa ii arate.

| SefaTa97 a răspuns:

Sa-l excite prin cuvinte, miscari.

| HaLoGeNNN a răspuns:

Sa va uitati la filme porno laughing)

| BlakeLively a răspuns:

Vorbindu-i,sau prin felul in care arata.

| Ajutatorool a răspuns:

Sa ii arate tate.

| VeteranReintors a răspuns:

Sa povesteasca chesti perverse. Si sa scoata sunete ...sti tu.

| Ieedi a răspuns:

Sa se dezbrace sau sa il excite vorbind. Cred ca poti sa si gemi in fata unui baiat si sa ii provoci o erectie... Nu e foarte inteligent organul genital masculin.

| AgathaRo a răspuns (pentru Ieedi):

In multe cazuri da rezultate dezbracarea. Dar aici depinde si de barbat daca te gaseste atragatoare. Restul e fizica.
A dat-o pe asta cu geamatul... Chiar m-ai facut curios de ce zici ca nu e foarte inteligent oraganul genital? Poti motiva sau da cateva exemple te rog.

| Ieedi a răspuns (pentru AgathaRo):

Comparativ cu cel feminin are o sigura cale de excitare. Dupa epuizarea actului sexual este nefolositor pentru 1 ora. Este imprevizibil (intra in stare erecta fara niciun motiv). Chestii de genul.

| AgathaRo a răspuns (pentru Ieedi):

Tine si de psihic. partea starii de erectie daca un barbat gaseste o persoana atragatoare atunci "i se scoala" e ceva firesc nu ca-i un organ genital prostut. Era o vorba ca barbatii reprezinta sexul destept, aceea am dori sa o argumentam dar nu aici fiindca deviem tare de la subiect.

| alisiapretty a răspuns:

Dezbracate sau aartai un film porno

| StEfaNnnN a răspuns:

Depinde de baiat, unii pot fi excitati mult mai usor (vorbe, saruturi, etc)iar altii doar in momentul in care te vad... ei bine dezbracata.

| Yumme a răspuns:

Bună.
Tu vorbești despre cum se excită un baiat. Excitatul pentru un băiat drumul pana la erectie este destul de scurt si totul se petrece in mintea lui intai. E suficient sa arunce o simpla privire unei fete noi intrate in scena, si… o va simti si in pantaloni, cu siguranta. Daca, insa, e deja intr-o relatie stabila, s-ar putea sa-ti ia un pic de efort sa-l exciti.
1. Îl poți excita venind într-o fustă scurtă sau pantaloni scurți care să-ți scoată picioarele în evidență.
2. Atingerile languroase.
3. Să îl săruți încet pe gât sau să-l muști de buză în timpul sărutului.
4. Să îi pui mâna pe abdomen ( dacă are)
5. Îmbrăcămintea mulată pe corp ( Sa-i oferi liniile unduitoare ale corpului tau – il va excita mai mult decat crezi. Fiindca va ghici formele care ies de sub haine si automat isi va dori mai mult.)
6. Să stai în poala lui.
7. Plimbăi mâna ușor pe la ceafă.
Sunt foarte multe modalitati prin care poti excita un baiat, totul consta numai in miscari lente.
Sper că te-am ajutat!

| bbibbi a răspuns:

Pai.poti sa il atingi putin din greseala..sau sa stai intinsa p el ..sau mnah nu mai stiu.