| UmbraDeVulpe a întrebat:

Ce trebuie sa faca un om care nu se pricepe mai deloc cand vine vorba de facut sexting? Adica cum invata sa faca sexting un om care nu se pricepe mai deloc?

8 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Ai fi mai fericit dacă nu ai învață.

| dullcat a răspuns:

laughing Ti-ai gasit pe cineva care doreste sa vorbiti asa, sau intrebi pentru viitor?

Răspuns utilizator avertizat
| dullcat a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Nu mi se pare ca are sens cu fete pe care nu le cunosti.E mai intim cand e cu cineva de care esti cu adevarat atras.Cu necunoscuti e doar mecanic.

Răspuns utilizator avertizat
| dullcat a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Da.Pentru ca v-ati cunoscut, teoretic, pana in acel punct, ati vorbit despre lucruri comune, si e mult mai interesant sa dezvalui latura sexuala si sa te exprimi prin text.Cu necunoscuti nu ai nicio baza pe care sa asezi tensiunea sexuala, deci e superficiala.

Răspuns utilizator avertizat
| Gr4ande440q a răspuns:

Eu zic să pui mâna pe o carte și nu kamasutralaughing lăsați prostiile copii