| DoomNEzeu a întrebat:

Ce trebuie sa faci ca sa obtii o intalnire cu o fata?

Răspuns Câştigător
| danutzyscorpyon a răspuns:

Sai da in cap pana vrea

22 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Sa o ceri.

| Cryssy a răspuns:

Esti sincer, vorbiti, ii ceri numarul de telefon, si o inviti undeva. Nu e greu. Incearca si ai sa vezi.winking

| JackieSue a răspuns:

Ca macar sa se uite o fata la tine...trebuie sa o impresionezi cu ceva, ca nu merge "agatatul pe strada". Pur si simplu ii spui "poate mai vorbim"/"poate iesim undeva"...

| catalina_2916 a răspuns:

Pai ii aflii numarul de telefon, o suni si o inviti sa iasa cu tine. ce mare lucru? laughing

| Viuvi a răspuns:

Hmm thinking sa te comporti frumos cu ea...banuiesc ca daca vrei sa o scoti la o intalnire o placi cat de cat...sa nu o iei cu vrajeli...in cazul meu nu ar merge...gen :Esti cea mai frumoasa fata pe care am vazut-o; etc...
Si eu cred ca dupa ce ati mai discutat, ati inceput sa va cunoasteti mai bine ar fi cazul sa accepte propunerea ta si daca nu accepta inseamna ca nu te place...big grin

| Marry:X a răspuns:

Pai te duci la ea si ii zici: daca nu ieshi cu mine in oras ma arunc de pe bloc cu un banner in mana pe care scrie,, pentru tine m-am sinucis, din prea multa iubire,,laughingrolling on the floor

| sorin a răspuns:

Invitatiehappy

| Guitarlove a răspuns:

Sunt fata! Si am sa-ti raspund. Ei bine, nu te da macho, pentru ca nu va tine. Impresioneaz-o si va cadea la picioarele tale!winking Nu arata disperat fii discret si priveste-o in asa fel incat ea sa observe. Apoi, frumos du-te la ea si invit-o fara sa mai fie cu cineva! happy Daca si ei i-a placut cum ai impresionat-o si cum ai privit-o o va accepta! Succes!

| zuzushi a răspuns:

Au doamne laughing

| zuzushi a răspuns:

rolling on the floor cati ani ai mai exact dooooomnezeu? laughing
serios acum... laughing
sau in poza aia nu esti tu laughing

suuper bun raspunsul lui nebundupatine laughing

stai. mai este unu' p'aci... mr. perfect tongue
intreaba l pe el happy
el sigur trebuie sa stie happy

rolling on the floor

| DoomNEzeu explică:

Ce naivi sunteti laughing, imi vine sa vars cand voi chiar luati toate intrebarile astea in serios. Lipsa de maturitate din partea voastra si in plus cine are pune asemenea intrebari cand oricum nu raspunde nimeni serios laughing))

| just4fun_8801 a răspuns:

Daca pui o intrebare de genul asta e clar ca n-ai nici o sansa sa inviti o fata in oras... dar ma rog poti incerca si pe parcurs iti "perfectionezi" tehnica.

| crisS a răspuns:

S-o intrebi happy

| alle529 a răspuns:

O inviti in oras, la un suc, la o plimbare etc., nu cred ca trebuie refuzahappy
Pa pa!

| Elena97M a răspuns:

- Deci;
In primul rand: ai chiar nevoie de ajutor la problema asta incat a trebuit sa o postezi aici?
In al doilea rand: ar trebui sa stii TU lucrul asta.

Ce mai oameni... EXACT: de unde aparetzi?

| Mircea_blabla a răspuns:

Sa ii propui asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteapta pe unu care o sa isi puna nickul @cassanova si vei primi raspuns, la nivelul asta inca nu am ajuns, si acum inca mai citesc anunturi la matrimonialehee hee
Citisem ca trebuie sa o scoti mai intai pe undeva dar nu stiu exact pe unde thinking
rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai baiatule, dar eu te vad destul de mare... ce dracu aveti in capu ala daca nu stiti sa vorbiti cu o fata...sau sa o inviti undeva...
De unde apareti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te inscrii pe lista de asteptare, dupa care trebuie sa mergi cu doua zile inainte sa te asezi la coada, si cand intri la ea, ii spui dorinta ta.ai vazut ce simplu este? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fi barbat si sa actionezi ca atare nu trebuie sa faci ceva anume

| amOre) a răspuns:

DepinDe de situatzia in care te afLi =)

| Zastran_Sorin_1995 a răspuns:

laughing).cred ca singura femeie din viata ta a fost maica-ta, daca nu stii nici macar cum sa scoti o fata in oras....deja imi imaginez urmatoarea intrebare postata de tine: "cum sa accepti un refuz?" laughing)