| wfscxcgfvn a întrebat:

Ce trebuie sa faci la prima intalnire?

9 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Sa fii cat mai relaxat, sa nu te gandesti ca e o intalnire. daca faci pe dos o dai in bara

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Trebuie sa faci ce simti, sa fii relaxat/a si sa nu te pierzi.
Sa comunicati, sa va sarutati!
Lucruri generele, pana va obisnuiti unul cu celalalt.

| doc69 a răspuns:

Sa fii tu insuti/insati...sa exprimi ceea ce simti...si ajunge atat

| Dariusuu a răspuns:

Pai la prima intalnire tot timpul e complicat.
Amandoi sunteti plini de emotii, v-a e frica sa nu va dezamagiti unul pe altul.
Dupa cateva conversati vei vedea ca va fi mai usor.

Fii tu insuti si totul va fi bine.

Succes.

| Demonull a răspuns:

Sex.serios altfel nu tine laughing

| Deliα a răspuns:

Poveste lungalaughing. Uita-te si tu la filme.

Răspuns utilizator avertizat
| Chøço a răspuns:

E o întrebare cam grea. Dar, cred ca cel mai important lucru, este sa va simtiti bine. happy

| BadGirl18 a răspuns:

Sa mergi direct la el / ea, Sa ii dai jos nadragi si deles morgeles laughing) :*