| Danutsuu a întrebat:

As vrea sa-i fac iubitei mele o surpriza foarte romantica, dar am cam ramas in pana de ide. Fetelor, voi ce astfel de surprize v-ati dori sa primiti de la iubitii vostri?

Răspuns Câştigător
| MonicutZZa a răspuns:

Sunt o gramada de gesturi romantice, nu stiu cu ai ramas in pana de idei. Oicum, ca sa-ti raspuns la intrebare, sa-ti spun ce mi-ar placea de la iubitul meu. Pai, ar fi draguta o cina romantica la un restaurant select, stii tu, cu trandafiri albi pe masa, cu doua lumanari, etc. Ma rog, restaurantul n-ar fi prima optiune, ca, daca mi se face pofta de el si am impulsul de a sari pe el, restaurantul nu-i tocmai locul idealhee hee. Mai dragut ar fi sa-mi gateasca el ceva, sa pregateasca el ceva romantic cu petale de trandafiri, lumanarele, muzica sexy, sampanie, etc. si sa facem ce vrem noi fara sa vada nimeni big grin. De asemenea, ar fi o baie impreuna, tot asa, cu lumanarele in jurul cazii, cu petale de trandafiri i apa, sa ma spele el...Eh, ce intrebari pui, Danutsule, numa' sa-mi faci mie pofta de el. Alta chestie romantica ar fi o plimbare cu barca, intr-o noapte cu o luna faina, sa ne sarutam in barca... Desigur, nu e neaparat sa fie ceva romantic, mie mi-ar placea la fel de mult si o plimbare cu motocicleta pe autostrada, o iesire in club sa dansam impreuna sau ceva de genul. In fine, la fel de frumos ar fi pur si simplu sa-mi aduca flori. Danutsule, i-ai un trandafir (doar unul, ca aluzie la faptul ca o consideri unicawinking ), ii va placea la fel de mult ca orice altceva. Succes! Oh, apropo, am tot raspuns la intrebari legate de iubita ta, zi si mie, cum o cheama?

9 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Iti zic ce am vazut intr-un film si mi-a placut: Pune o folie de plastic mare jos si putina apa pe ea, iar din loc in loc florile ei preferate. Ce urmeaza sa faceti cu apa pe langa voi iti imaginezi. blushing

| psihox a răspuns:

Aranjeaza o masa si doua scaune pe un pod, dar seara cand nu prea circula masinile. Cumpara o pizza uriasa, un vin de calitate si doua lumanari inalte. Bafta.

| Gabitza a răspuns:

happy ai putea sa o inviti la un film la tine... si sa pregatesti ceva special doar pentru voi doi! Va fi mai mult decat incantata! Si aminteste. i mereu ce simti pentru ea! Stiu ce zic...winking crede.ma! happy succes!

| paulthe1 a răspuns:

Cumpara un bmw sigur o dai pe spate

| biiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Ai puteai sa o scoti undeva in oras, la un film, ceva romantic
ai putea sai cumperi flori si bomboane, parfumuri sau chestii dinasta
dar cel mai dragut, zic eu e sai faci ceva personalizat.sunt magazine unde poti imprima pe o cana o poza cu voi 2 sau pe o pernutza...ar fi ceva foarte dragut si ar putea sa te simta mai aproape de ea

smug
succes

| problematic a răspuns:

Cati ani ai tu? Cati ani are ea? De cand sunteti impreuna?

Daca vrei sa-i faci surprize frumoase, declaratii de dragoste sau ceva inedit, trimite-mi un mesaj si te pot ajuta.

Cu asta ma ocup happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te incingi cu o fundita roz, cu funda intr-o parte, gol fiind, te bagi in dulapul ei cu rochii.cand il va deschide; o vei da pe spate.sigur.

| Bebytsa93 a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna si ideea ta laughing

| Danutsuu explică:

Din cate vad, in afara de Monicutzza, nimeni nu mi-a raspuns cu adevarat la intrebare. Nu am vrut neaparat sfaturi, am vrut sa aflu ce v-ati dori voi. Mai cititi intrebarile intainte sa raspundeti!