| Daria a întrebat:

Ce va atrage cel mai mult la o fata, baieti?(referiti-va la aspectul fizic si apoi la personalitate).happy

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| wildthing a răspuns:

Un chip frumos si un trup tras printr-un inel, insotite de o personalitate vesela si lipsita de duplicitate.

| AnaBejenaru a răspuns:

Greu! ochii, fata lui in general.gen:jesse mccartney...

| Agentulx a răspuns:

Ca aspect fizic sa aiba forme bine conturate nici prea mari nici prea mici, sa zambeasca mai mereu...iar ca caracter sa nu fie prea timida si sa ai ce discuta cu ea. Bft!

| robert123 a răspuns:

Pai caracterul si sa fie draguta sa fie invatata descurcareata si simtul umorului necesar cam atat

| Facese a răspuns:

Eu personal ma uit intii la aspectul fizic, apoi la vestimentatie ( haina il face pe om), si daca mi se pare ok, intru in discutie cu ea.Modul de comunicare e ft. importat deoarece o cur** se cunoaste de la 1000 km. Daca doresti sa faci pe cineva sa te placa, incearca sa comunici cu el, dar sa nu arati ca esti in al noulea cer.

| paulthegame a răspuns:

La o fata ne atrage fundul apoi sani si fata

| MarinaElkhatib a răspuns:

Ochi buzele pieptu dar ianinte de toate ca astea primele sunt mai neinteresante sufletul nu conteaza cum arata ci cat si cum te iubeste persoana iubita

| Putzifer a răspuns:

La fata e : curullaughing si bustul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma atrage chestia asta http://www.videobash.com/......toned-8767
Cat despre personalitate, lasa ca i-o modelez eu :D

| aditop a răspuns:

Pe mine ma atrage fata bustul si posteriorulbig grin