| Elizuuuu a întrebat:

Ce-i atrage cel mai mult pe baieti la fete?
Adica mai mult aspectul extern sau intern?
Conteaza aspectul fizic la fel de mult?

Răspuns Câştigător
| Satango a răspuns:

Un baiat in primul rand se uita la aspectul fizic. Intr-un timp ii cunoaste caracterul adica felul cum gandeste si ceea ce are in suflet. Sunt baieti care gandesc altfel.
E foarte important ce ai in minte si in suflet. Dar este important si cum arati. Orice fata e frumoasa daca e ingrijita.
Iar daca esti tu cea de la avatar sa stii ca esti foarte frumoasa. Si sunt sigura ca ai un suflet mare, si ceea ce ai in minte se poate da seama si la cum ai formulat intrebarea si cum ai scris-o.
Bafta! :X

| Elizuuuu explică (pentru Satango):

Iti multumesc frumos, si eu cred ca esti la fel de frumoasa si buna la suflet happy
Da, eu sunt cea din poza happy

4 răspunsuri:
| MegamortX a răspuns:

Cu siguranță "aspectul INTERN".

| danielarimnea a răspuns:

Eu iti spun doar o parere si asta fiind din experienta : da! pai sincer chiar sunt pro interioritatii si nu exteriorului dar sa gandim logic prima impresie o face exteriorul ( asa e legea firii ) depinde de caracter de exemplu pentru mine este important mai intai simtul umorului la baiat Intr-o relatie este important sa te simti protejata de acel tip/baiat hm...dar ca sa-ti dau un raspuns clar presupun ca simtul umorului asa il atragi in rest... puterea de a-l face mai sennsibil si al convinge ca se poate baza pe tine asupra unei relatii -sper ca te-am ajutat - pup :*

| LocKa0103 a răspuns:

Mmm sincera sa fiu cred ca mai mult pe baieti ii atrage aspectul extern, insa deja cind sunt un pic mai "mari", isi dau seama ca de fapt nu asta conteaza, ci aspectul interior...