| unknownboy a întrebat:

Ce va atrage la un baiat? intrebare pentru fete oh go on! Conteaza si banii? funda sad

Răspuns Câştigător
| simona_3709 a răspuns:

Hey de ce esti asa descurajat?
Stiu ca toti aveti aceeasi parere despre noi dar nu e chiar asa. NU TOATE SUNTEM CHIAR ASA.
Buna intrebarea ta. ce ma atrage pe mine la un baiat?
Hmm. inteligenta lui, caracterul, conceptiile lui.umorul,zambetul,privirea.
Daca incepi sa iubesti pe cine nu exista o descriere,iubesti tot, il iubesti pur si simplu.
Banii? Atata timp cat il iubesc nu cred ca ma gandesc la bani si-n plus o femeie cu un caracter puternic si cu o anumita demnitate nu-si pune problema banilor.
Va rog nu mai generalizatiiii. Daca ai dat de o asa zisa fata care te-a dezamagit nu inseamna ca toate o vor face...
Daca esti gras nu inseamna ca nimeni nu se uita la tine, daca esti sarac de asemenea. Esentele tari se afla in sticlute mici retine asta.Ambalajul vine la pachet cu continutul asa ca nu trebuie sa dam prea multa importanta. ce e in ambalaj conteazawinking!
Sper ca odata cu trecerea timpului sa-ti schimbi parerea si. poate sa gasesti si o fata pe gustul tau :* care sa-ti arate ce inseamna cu adevarat fericirea.
Numa` bine >:big grin<

12 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Pe de-o parte sa stii ca ar conta si banii, adica nu poti sa fi cu un baiat sarac lipit pamantului decat daca intr-adevar exista iubire. Ce ma atage la un baiat? In primul rand pot spune ca aspectul fizic, din moment ce la asta ma uit prima data, caracterul... pentru ca trebuie sa stii ce fel de om este, cum se comporta si cum vorbeste. Astea sunt principalele mele "puncte de reper"

| SunnyFlame a răspuns:

`-Caracterul [pe primul loc]
`-Comportamentul
`-Aspectul fizicsmug
`-Bani nu conteaza oh go on [adica prea putin]
atata timp cat exista acea ''atractie''laughing
Bafta
Funda?

| Eaaaaa a răspuns:

Cum se comporta, cum vorbestee si putin de tot cum arata!

| annna a răspuns:

Cum se comporta si cum aratahee hee

| BebeStrumf a răspuns:

Xoxo,conteaza sufletul, nu banii; conteaza cum este el ca persoanabig grin...ma atrage sa fie o persoana buna, cu care sa ma inteleg!

| mypasionareyou a răspuns:

Banii in dragoste nu conteaza. daca placi pe cineva il placi pentru ca este el. daca ar fi sa spun ce ma atrage la un baiat as spune ochii, zambetul, simtul omorului, caracterul. imi place foarte mult ca un baiat sa fie direct, sa nu umble cu ocolisuri.

| iulya_6725 a răspuns:

Hey...
Pe mine la un baiat ma atrage personalitatea lui, felul cum se poarta cu mine, cum arata, cum vorbeste, cum se imbraca, ce fel de prieteni are...
Si...da konteaza si baniibig grin:*
PS: funda>:d

| unknownboy explică:

Simona nu ma refeream ca sunt sarac lipit pamantului si ca am 2 tone. am intrebat si eu asa. sa`mi fac o parere despre fete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unelor le plac doar bani dar sunt fete care stiu sa iubeasca adevarat deci depinde de norocul fiecaiua

| missbeatris a răspuns:

Pai conteaza daca e popular frumos...si bani nu prea...sincera sa fiu la adolescentii insa la restul nu cont decat iubirea sufleteasca dar pe tine cred ca te inere la adolescentii si nu stiu sa il cunoasca multi cam asta in gen si sa nu fie timid

| livelaughlove a răspuns:

Sa fie deschis, sa'si arate din cand in cand sentimentele pe fata si sa nu incerce sa para ceea ce nu este.
Banii? Am si eu, nu mersi happy

| Criiiss a răspuns:

Pai aspectul fizic mai putin daca ma inteleg cu el bine.big grin
Banii nu conteaza.