| andreifil a întrebat:

Intrebare pentru fete... ce va atrage la un baiat?

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Mersul pe strada, ochii, buzele si cum se imbracablushingbig grin

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Lasand la o parte aspectul fizic, faptul ca stie ce vrea si sa lupte pentru ceea ce vrea, curajul si bineinteles spiritul critic

| beautifulkiss a răspuns:

Buna pai. mie imi place ca un baiat sa fie mereu sincer pentru ca intr-o prietenie sinceritatea e baza, sa fie dulce, afectuos, amuzant(nu exagerat)respectuos cu mine si cu el insusi, sa fie destept.

| Crisu a răspuns:

Eu ma uit la un baiat si la fizic, dar si la caracter.Degeaba daca e frumos si se comporta urat, sau daca se comporta super frumos dar frumusetse. oh go on

| Biia a răspuns:

Prima si prima data? Normal ca fizicul.Nu e numai la baietii faza cu fizicul.Si pe urma, caracterul si personalitatea.

| Pau a răspuns:

In primul rand zambetul si ochii.personalitatea si felul lui de a fii... daca se stie face placut, sa aiba simtul umorului si sa fie deschis si prietenos...in acelasi timp sa arate cat de cat happy

| gya_8439 a răspuns:

Cum se imbraca, corpul(daca are muschii sau nu) cum merge, cum se comporta cum vb fata, ochi parul tot eu is pretentiosabig grinbig grin

| andreea_4134 a răspuns:

Caracterul

| hermione a răspuns:

Sa fie dragut, simpatic, gumet, sincer si sa fie blond cu parul asa:http://www.fotolog.com/annii_the_best/59700963 si ochi albastri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi...eu una intai de toate ii analizez expresia fetei, pentru ca din expresia fetei poti afla multe de exemplu: ce fel de caracter are. Dar hai sa fim sinceri, pana se ajunge la o analiza comleta te lovesti de fizic zambet si ochi in special.winkingwinkingwinking