| meyryi a întrebat:

Ce va doriti de valentine's day?

Răspuns Câştigător
| madutza_ubytzik a răspuns:

De valentine's day mi-as dori toata atentia iubitului meu toata ziua, sa ma iubeasca mult si cel mai important sa MA RASFETE TOATA ZIUA CU 1000000000000 de pupicei! Nu sunt pretentioasa asa ca ma multumesc cu atat! ByE BYe

13 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Nimic materialbig grin pentru ca stiu ca nu o sa primesclaughing iubire si ceva mai multa linistebig grin

| nobody_9468 a răspuns:

Iubiree, multa iubireee!
atat...happy

bafta

| aniohetova a răspuns:

Un trandafir rosu love struck
Si iubirea prietenului meu love struck

| ÅñdRa a răspuns:

Imi doresc sa petrec o zi numai cu el si sa fim doar noi doi la casuta noastrahee hee si sa ne uitam la filme, sa ne tinem in brate sa ne sarutam si sa ne iubim mai mult decat ne iubim:X
Happy valentine's day:X

| Corinne a răspuns:

As vrea ca acea zi sa ne schimbe pe amandoi sa ne intelegem mai bine si sa ne iubim mult mai mult love struck
Si mi-am dori de la prietenul meu ceva dragut ca sa`mi ramana amintirelove struck trandafirii ce i-am primit de Craciun s`au uscat saddar tot in camera mea staulove struckdeaceea de Valentine`s day mi-am dori ceva ca sa ramana si pe viitor.happy
Tu? ce iti doresti?batting eyelasheskiss

| Eu4EverX a răspuns:

Iubire atat...sad

| Antonimu a răspuns:

Sa fac dragoste cu persoana iubita pana imi ies ochii din orbite si pana imi porneste hemoragia pe nas si pe c*r laughing

Oricum, asta e doar o fantezie de-a mea...

Nimic mai mult decat sa fiu cu persoana iubita, care ma cam supara... laughing

| meyryi explică:

Nu va doriti nici un cadou mai special?

| maya_7683 a răspuns:

Just happynesshappy

| TutiQ a răspuns:

Of, nu inteleg de ce lumea sarabatoreste "Valentine's day" cand avem si noi pe 24 Dragobetele. rolling eyes

Eu iti voi spune ce vreau de Dragobete. Vreau o zi in care sa fiu alintata si rasfatata. Atata tot.
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex, la greu. o zi si o noapte.infiderent de care, unde si cum.ca se poarta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fiu alaturi de persoana iubita, nu pun foarte mult pret pe cadouri s.a.ma multumesc sa fie langa mine iar restul vine de la sine happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate pe. el? Nu mai cred.
Sau eventual o zi buna happy.