| SurduL a întrebat:

Ce vedeti/va place mai mult la un baiat. ochii sau zambetul

Răspuns Câştigător
| piticaaa_1938 a răspuns:

Mie in general imi plac aman2` big grin. dar. nu trebuie doar sa arate bine. trebuie sa se comporte si frms. sau pe placul fetelor confused :*. parerea mea. ochii sunt cei mai frmsi` :*. fundita?batting eyelashes

17 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ochii. N-am vazut pana acum oameni cu ochii uratithinking

| Ирина19 a răspuns:

Si ochii si zimbetul happy

| тecнιннιlα a răspuns:

Zambetul happy.

| BeHappyForMe a răspuns:

Ochi daca sunt verzi daca nu zambetul daca e spalat pe dinti laughing))

Răspuns utilizator avertizat
| victoR1k_1606 a răspuns:

Macar, abc are si creier in comparatie cu voi, materialisti sparti.

| cryss_6160 a răspuns:

Sufletuhappy

| ladygaga a răspuns:

Si ochii si zambetul tongue

| abc123_5207 a răspuns:

Eu as zice o combinatie intre big grin, conteaza si felul de a fi, nu numai aspectul.

| adina_8849 a răspuns:

Buna! pentru mine e cea m-ai dificila intrebare si sincer daca as fi vrodata in situatia de a alege ar fi cea mai grea decizie.iti dau si un exemplu am cunoscut candva un tip suuuper avea niste ochii minunati cand l-am vazut ca vine la mine sa ma invite in oras pur si simplu mi s-a taiat respiratia dar totul a durat cateva minute pana mi-a zambit din momentul cand mi-a zambit nu m-ai stiam unde sa ma ascund mai repede.si am cunoscut si situatia inversa in care zambetul era minunat iar ochii...deci nu stiu ce as prefera.

| uncontdestuldenasol a răspuns:

E greu sa laeg intre astea 2:XDar parca as zice mai mult zambetul, ma face sa ma topeessschappy. Desi conteaza si comportamentul la baieti, de ex degeaba are cutarica ochi frumosi daca se drogheaza sau d-astea, nu neaparat la fel de gravelaughinglaughing.

| g3orgy a răspuns:

Amandoua love struck

| kitty4you a răspuns:

Hm...la un baiat conteaza mult sufletul, dar nah, si fizicul conteaza multtongue dar cred ca pentru mine e mai important zambetultongue

| Gaby_8950 a răspuns:

Salut mie imi place mai mult la un baiat ochii si zambetul:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ochiihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci cand iubesti iti place totul

| genX a răspuns:

Ochii, sa fie albastri :X