| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu va place sa vedeti un baiat gol la web?

6 răspunsuri:
| iubesc a răspuns:

E penibil.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine a zis ca nu ne place? Eu ador asta, dar nu pot sa suport femeile in sutien sau in chiloti. Inteleg ca un baiat are ce sa arata ca e super s3xxyyyyy dar o fata ce sa arate? Curu'? Am si eu d'ala.
Boys, call me, this boy is on fire:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E nu? ia baga web la ursei sa-ti vad ramureaua

| 1DeadMemories a răspuns:

Exista si femei carora le place. Hmmm, ce as putea vedea? O excrescenta de carne, plus ca miscarile de frecus nu s deloc sexy in viziunea mea, dar nah, fiecare cu placerea lui.Ca sa vezi un baiat onduinduse la web, iar e kinky. Daca te dai si cu ulei wtf laughing))) Pentru mine ar fi ceva de amuzament, un fel de bataie de joc din partea mea la adresa ta.big grin

| Maravilla a răspuns:

Pentru ca daca vad un baiat gol femeile de obicei se uda. Raspunde-mi te rog.

| Gicoboy a răspuns (pentru Maravilla):

E prea putin... unele da, unele nu vor!