| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a întrebat:

Ce le plac fetelor la un baiat? Adica,de exemplu : ochii,zambetul,caracterul.
Si, cum ati vrea sa se comporte un baiat cu voi?

8 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate ( sau alte motive ), deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Pentru alte detalii despre "regulile" de pe acest site CITEŞTE Regulamentul şi "Întrebări Frecvente" la linkul :
http://www.tpu.ro/termeni-si-conditii
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Toate cele bune.

| lolium a răspuns (pentru bursuc001):

Bla bla bla

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru bursuc001):

Dar nu e la categoria gresita.Nu fac de astea, tin la contul meu.Ce am gresit?

| bursuc001 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Postarea ta era conversaţională şi se referea la nişte aspecte "generale".

La "Dragoste si Sex" postezi atunci când ai o PROBLEMĂ în dragoste sau una de natură sexuală!

Acum postarea ta se află la categoria potrivită deoarece, în momentul în care te-am atenţionat, am mutat-o aici.

Pe viitor, te rog să fi mai atentă la ce categorie postezi.

O seară frumoasă.

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Fiecare baiat are ceva ce il face sa para deosebit. Gusturile fetelor nu se discuta!
Degeaba e frumos daca atunci cand deschide gura ma face sa o iau la fuga.
Imi plac baietii inteligenti,atenti. Care stiu sa se poarte cu o fata.
Sa fie atent cu mine, sa fie intelegator, sa ma alinte, sa-mi fie aproape. Dar, intr-adevar conteaza si aspectul fizic.
Dar nu accept frumusete fara inteligenta!
Te pup

| q12 a răspuns:

Nu crezi cai prea lung numele taw? laughing

| MCatalina a răspuns:

In ultimul timp fetelor le place corpul cum arata.Dar nu stiu eu as vrea sa fie destept, si sa se comporte frumos cu toti.