| anonim_4396 a întrebat:

Ce vi se pare mai rău într-o relaţie? Să se culce cu voi cu gândul la alţii/altele sau să se culce cu alţii/altele cu gândul la voi?

15 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cam ambele sunt la fel de grave pentru că înseamnă că nu mai prea e atras/ă de tine deloc. La prima pur și simplu se chinuie să rămână fidel, la a 2-a deja a trecut și de pragu ăla. acu că se gândește odată că în locu tău e idk, vreo vedetă de asta super cunoscută pe care are mare crush nu mi se pare atât de grav, na sunt fantezii, suntem oameni, se întâmplă, nu poți să acuzi omu că gândește o anumită chestie, dar dacă constant se gândește la ce nu știu ce femeie/bărbat (aceeași/același) mereu deja mi se pare o problemă

| corbulalbrosu a răspuns:

Prima varianta. Bineinteles. big grin

| mihai69 a răspuns:

Niciuna.

| anonim_4396 explică (pentru mihai69):

Cum niciuna? M-ai făcut curioasă.

| mihai69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Fiecare cu fantezia lui.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Alea nu prea sunt relatii, daca are nevoie de inspiratie ca sa se culce cu el, ori de altcineva, ca sa faca sex.
Sincer as prefera sa fie un pic mai putin proasta, si sa se f ta cu altul fara sa se gandeasca la mine, decat sa fie inca o ciuperca din asta cu chip de femeie, care aduna 20.000 de barbati in jur, pentru ca unul are ochii cum ii plac ei, celalalt are atitudinea, fraierul are banii, cu tiganul se distreaza, etc.

| Drimmero a răspuns:

Ambele sunt spurcate, prima e inselatul emotional, iar a 2-a e inselatul fizic. Pe a 2-a o mai poti controla, dar pe prima mai deloc ca iti cam sare iepurele cand nu te astepti chiar daca ai relatie serioasa,, iar pana la partea fizica mai e doar 1 pas.

| Mosotti a răspuns:

A doua nu se intampla daca s-ar gandeste la mine, ca s-ar culca tot cu mine! Prima e nasoala daca se f cu mine si se gandeste la altul, deci asta e cel mai rau zic eu.

| Wr3nch a răspuns:

Sa se culce cu altii/altele punct.

| Celcestietot a răspuns:

Din moment ce sunt bărbat, prin prisma viziunii mele, în ambele situații numitorul comun este femeia, deci ea este cea mai rea rolling on the floor!

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ambele, ew.

| Apokales a răspuns:

Sa se culce cu altii/altele cu gandul la voi laughing, asta mi se pare mai rau. Nu-si poate controla gandurile, dar faptele da, iar acolo doare mai rau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ambele opțiuni sunt la fel de rele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar fi foarte ciudat sa o faca cu altii in timp ce se gandeste la mine. Adica ala e mai bun doar la pat ca nu o incalzeste la suflet.

| Hollyg a răspuns:

Sa fiu in locul lui, ei. Iti dai seama cat de nefericita e persoana in cauza?