| Mtg a întrebat:

Cum vi se pare mai bine : Single sau într-o relație?

Răspuns Câştigător
| samuelrockwer a răspuns:

Buna! Intr-o relatie deoarece, persoana care te va iubi mereu te va aprecia pentru ceea ce esti, mereu iti fa fi linga tine la bine si la rau, cand iubesti si esti iubit mereu simti o senzatie de caldura, sau fericire.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai bine single decat in relatia nepotrivita. happy

| RAY a răspuns:

Omul este o ființa emoționala asa ca are nevoie de afecțiune,are nevoie de iubire,socializare,personal consider ca pentru sistemul limbric este bine sa iubești, pentru creierul rațional sa înveți Știința, pentru creierul reptilian sa nu stai în zona ta de confort, sa scapi de frici, de complexe

| HazelEyes77 a răspuns:

Ambele au avantajele si dezavantajele lor dar sa zicem ca prefer sa fiu intr o relatie.

| FaraNumePls a răspuns:

Single îmi place mai mult. Poți face ce vrei laughing nu zic că e rău să fi într-o relație dar...