| vendeta315 a întrebat:

Ce vorbiti de obicei cu prietena la inceput de relatie?

7 răspunsuri:
| Criss003 a răspuns:

De ce numai la inceput? pe parcurs nu?
Pai, intreab-o ce ii place cel mai mult sa faca, daca i-a mers bine in ziua respectiva, daca e suparata incearca sa o impaci si arata-i ca esti alaturi de ea, incurajeaz-o dar cel mai important: O fata apreciaza foarte mult cand un baiat ii zice tot ce simte pentru ea

| Ando1dul a răspuns:

Intreab-o daca-i place sexul oral.

| Love4Music a răspuns:

Ii faci complimente de cate ori apuci, o faci sa rada, sa se simta in al 9-lea cer cand e cu tine
Poti sa deschizi subiecte cum ar fi:
Ce filme iti plac
Ce carti iti plac
Ce crezi despre de...

| aLeXsNs a răspuns:

Poi va cunoasteti mai bine. Si dupa va imprieteniti din ce in ce mai mult si dupa v-a fii momentul. funda se da?

| Disstrict a răspuns:

In primul si in primul rand trebuie sa ii pui intrebari dar nu chiar pe fata totul unele mai subtil sa o intelegi sa aflii ce gen de persoana ii ce ii place etc. Dupa care poti sa ii faci complimente legate de lucrurile care ii plac sau ce o atrage o discutie cu un subiect comun pentru a nu se plictisi ^.^

| xDeyaa a răspuns:

De toate.

| Bebytsa93 a răspuns:

Orice te ajuta sa o cunosti mai bine. Intreab-o ce te intereseaza sa afli, dar ocoleste subiectul SEX pentru inceput.